sylpheed - en to cs translation catalogue (647 entries)

en: 	%d new message(s)
cs: 	%d nová(é) zpráva(y)

en: 	Deleting all cached articles...
cs: 	Vymazávám všechny články z mezipaměti...

en: 	Deleting all cached messages...
cs: 	Vymazávám všechny zprávy z mezipaměti...

en: 	Marking the messages...
cs: 	Označuji zprávy...

en: 	No cache file
cs: 	Žádný soubor v mezipaměti

en: 	Reading summary cache...
cs: 	Čtení celkové mezipaměti...

en: 	Searching uncached messages...
cs: 	Hledám zprávy mimo mezipamět...

en: 	Setting summary from message data...
cs: 	Nastavuji přehled z dat zpráv...

en: 	Sorting uncached messages in numerical order...
cs: 	Třídím zprávy, které byly mimo mezipaměť, v číselném pořadí...

en: 
    
    Begin forwarded message:
cs: 
    
    Začátek přeposílané zprávy:

en:  Delete
cs: Smazat

en:  Description of symbols
cs:  Popis symbolů

en:  Edit...
cs: Upravuji...

en:  Select...
cs:  Vybrat...

en:  Set as usually used account
cs:  Nastavit jako běžně užívané konto

en:  Set display item of summary...
cs:  Nastavení zobrazení souhrného odstavce...

en:  Substitute
cs:  Nahradit

en:  item(s) selected
cs:  položka(y) vybrána(y)

en: %d deleted
cs: %d zmazané

en: %d messages found.
cs: %d zpráv nalezeno.

en: %d new, %d unread, %d total
cs: %d nových, %d nepřečtených, %d celkem

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
cs: %d nová(é), %d nepřečtená(é), celkem %d (%s)

en: %d uncached message(s) found.
cs: %d zprávy(z) mimo mezipaměť byly nalezeny.

en: %s - All header
cs: %s - Celá hlavička

en: %s - Compose message%s
cs: %s - psaní zprávy%s

en: %s doesn't exist.
cs: %s neexistuje.

en: %s%d moved
cs: %s%d přemístěné

en: %s: Retrieving new messages
cs: %s : Kontroluji stav pošty

en: %s: file not exist
cs: %s: soubor neexistuje

en: (New)
cs: (Nový)

en: (No Date)
cs: (Žádné datum)

en: (No From)
cs: (není znám odesílatel)

en: (No Subject)
cs: (Žádný předmět)

en: (none)
cs: (žádný)

en: +No
cs: +Ne

en: /E_xecute
cs: /S_pustit

en: /Forward as an a_ttachment
cs: /Přeposlat jako přílohu

en: /M_ove...
cs: /_Přesunout...

en: /New _address
cs: /Nová _adresa

en: /New _folder
cs: /Nová s_ložka

en: /New _group
cs: /Nová _skupina

en: /Open in new _window
cs: /Otevřít v novém _okně

en: /Remove _news server
cs: /_Odebrat server novinek

en: /Reply to a_ll
cs: /Odpovědět _všem

en: /Select _all
cs: /Vybrat _vše

en: /Show all _header
cs: /Zobrazit všechny _hlavičky

en: /_Add...
cs: /_Přidat...

en: /_Configuration
cs: /_Nastavení

en: /_Configuration/---
cs: /_Nastavení/---

en: /_Configuration/C_hange current account
cs: /_Nastavení/_Změna aktuálního konta

en: /_Configuration/Create _new account...
cs: /_Nastavení/Vytvořit _nové konto...

en: /_Configuration/_Common preferences...
cs: /_Nastavení/_Hlavní nastavení...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
cs: /_Nastavení/_Úprava kont...

en: /_Configuration/_Preferences per account...
cs: /_Nastavení/_Nastavení účtu...

en: /_Copy...
cs: /_Kopírovat...

en: /_Delete
cs: /_Smazat

en: /_Delete folder
cs: /_Smazat složku

en: /_Display as text
cs: /_Zobrazit jako text

en: /_Edit
cs: /_Úpravy

en: /_Edit/---
cs: /_Úpravy/---

en: /_Edit/Cu_t
cs: /_Úpravy/_Vyjmout

en: /_Edit/Edit with e_xternal editor
cs: /_Úpravy/Upravit pomocí e_xterního editoru

en: /_Edit/Select _all
cs: /_Úpravy/V_ybrat vše

en: /_Edit/_Copy
cs: /_Úpravy/_Kopírovat

en: /_Edit/_Paste
cs: /_Úpravy/V_ložit

en: /_Edit/_Redo
cs: /_Úpravy/Z_nova

en: /_Edit/_Search
cs: /_Upravit/_Hledat

en: /_Edit/_Undo
cs: /_Úpravy/_Zpět

en: /_File
cs: /_Soubor

en: /_File/---
cs: /_Soubor/---

en: /_File/E_xit
cs: /_Soubor/_Konec

en: /_File/Insert si_gnature
cs: /_Soubor/Vložit p_odpis

en: /_File/New _address
cs: /_Soubor/Nová _adresa

en: /_File/New _folder
cs: /_Soubor/Nový a_dresář

en: /_File/New _group
cs: /_Soubor/Nová _skupina

en: /_File/_Attach file
cs: /_Soubor/_Připojit soubor

en: /_File/_Close
cs: /_Soubor/_Zavřít

en: /_File/_Delete
cs: /_Soubor/_Smazat

en: /_File/_Edit
cs: /_Soubor/_Upravit

en: /_File/_Import mbox file...
cs: /_Soubor/_Importovat soubor mbox...

en: /_File/_Insert file
cs: /_Soubor/_Vložit soubor

en: /_File/_Print...
cs: /_Soubor/_Tisk...

en: /_File/_Save as...
cs: /_Soubor/Uložit jako...

en: /_File/_Update folder tree
cs: /_Soubor/Znovu načíst složky

en: /_Forward
cs: /Př_edat dál

en: /_Help
cs: /_Nápověda

en: /_Help/---
cs: /Nápo_věda/---

en: /_Help/_About
cs: /_Nápověda/_O aplikaci

en: /_Help/_Manual
cs: /Nápo_věda/_Manuál

en: /_Help/_Manual/_English
cs: /Nápo_věda/_Manuál/_Anglicky

en: /_Help/_Manual/_Japanese
cs: /Nápo_věda/_Manuál/_Japonsky

en: /_Mark
cs: /_Označit

en: /_Mark/---
cs: /_Označit/---

en: /_Mark/Make it as _being read
cs: /_Označit/Označit jako č_tené

en: /_Mark/Mark as unr_ead
cs: /_Označit/Označit jak_o nepřečtené

en: /_Mark/_Mark
cs: /_Označit/_Označit

en: /_Mark/_Unmark
cs: /_Označit/_Zrušit označení

en: /_Message
cs: /_Zpráva

en: /_Message/---
cs: /_Zpráva/---

en: /_Message/Compose _new message
cs: /_Zpráva/_Napsat novou zprávu

en: /_Message/Forward as an a_ttachment
cs: /_Zpráva/Přepošli jako přílohu

en: /_Message/M_ove...
cs: /_Zpráva/_Přesunout...

en: /_Message/Open in new _window
cs: /_Zpráva/Otevřít v novém _okně

en: /_Message/Rece_ive new mail
cs: /_Zpráva/_Příjem nové pošty

en: /_Message/Receive from _all accounts
cs: /_Zpráva/Přijmout _ze všech kont

en: /_Message/Reply to a_ll
cs: /_Zpráva/Odpovědět _všem

en: /_Message/Send _later
cs: /_Zpráva/Poslat p_ozději

en: /_Message/Send queued messa_ges
cs: /_Zpráva/Odeslat pozdržené zprávy

en: /_Message/Show all _header
cs: /_Zpráva/Zobrazit všechny _hlavičky

en: /_Message/_Attach
cs: /_Zpráva/_Připojit

en: /_Message/_Bcc
cs: /_Zpráva/_Slepá kopie

en: /_Message/_Delete
cs: /_Zpráva/S_mazat

en: /_Message/_Forward
cs: /_Zpráva/Předat dá_l

en: /_Message/_Mark
cs: /_Zpráva/_Označit

en: /_Message/_Mark/---
cs: /_Zpráva/_Označit/---

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
cs: /_Zpráva/_Označit/Označit jako nepř_ečtené

en: /_Message/_Mark/Mark it as _being read
cs: /_Zpráva/_Označit/Označit je _jako čtené

en: /_Message/_Mark/_Mark
cs: /_Zpráva/_Označit/_Označit

en: /_Message/_Mark/_Unmark
cs: /_Zpráva/_Označit/_Zrušit označení

en: /_Message/_Reply
cs: /_Zpráva/_Odpovědět

en: /_Message/_Reply to
cs: /_Zpráva/_Odpovědět na

en: /_Message/_Send
cs: /_Zpráva/_Poslat

en: /_Open
cs: /_Otevřít

en: /_Print...
cs: /_Tisknout...

en: /_Property...
cs: /_Vlastosti...

en: /_Remove
cs: /_Odstranit

en: /_Remove newsgroup
cs: /Smazat d_iskusní skupinu

en: /_Reply
cs: /_Odpovědět

en: /_Save as...
cs: /_Uložit jako...

en: /_Summary
cs: /_Přehled

en: /_Summary/---
cs: /_Přehled/---

en: /_Summary/E_xecute
cs: /_Přehled/S_pustit

en: /_Summary/N_ext unread message
cs: /_Přehled/Další nepřeč_tená zpráva

en: /_Summary/Set display _item...
cs: /_Přehled/Nastavit položku z_obrazení

en: /_Summary/Unt_hread view
cs: /_Přehled/Ne podle tématu

en: /_Summary/_Delete duplicated messages
cs: /_Přehled/_Smazat duplikované zprávy

en: /_Summary/_Filter messages
cs: /_Přehled/_Filtr zpráv

en: /_Summary/_Go to other folder
cs: /_Přehled/_Jít do jiné složeky

en: /_Summary/_Next message
cs: /_Přehled/_Další zpráva

en: /_Summary/_Prev message
cs: /_Přehled/Př_edchozí zpráva

en: /_Summary/_Sort
cs: /_Přehled/Setříd_it

en: /_Summary/_Sort/---
cs: /_Přehled/Setříd_it/---

en: /_Summary/_Sort/Sort by _date
cs: /_Přehled/Setříd_it/Setřídit podle _data

en: /_Summary/_Sort/Sort by _from
cs: /_Přehled/Setříd_it/Setřídit podle _od koho

en: /_Summary/_Sort/Sort by _number
cs: /_Přehled/Setříd_it/Setřídit podle _čísla

en: /_Summary/_Sort/Sort by _subject
cs: /_Přehled/Setříd_it/Setřídit podle př_edmětu

en: /_Summary/_Sort/Sort by s_ize
cs: /_Přehled/Setříd_it/Setřídit podle _velikosti

en: /_Summary/_Sort/_Attract by subject
cs: /_Přehled/Setříd_it/_Získat z předmětu

en: /_Summary/_Thread view
cs: /_Přehled/Podle tématu

en: /_Summary/_Update
cs: /_Přehled/_Aktualizovat

en: /_Tool
cs: /_Nástroje

en: /_Tool/_Address book
cs: /_Nástroje/_Adresář

en: /_Tool/_Log window
cs: /_Nástroje/Okno záznamů

en: /_View
cs: /Z_obrazit

en: /_View/---
cs: /Z_obrazit/---

en: /_View/Separate f_older tree
cs: /Z_obrazit/Samostatný s_trom složek

en: /_View/Separate m_essage view
cs: /Z_obrazit/Samostané pro_hlédnutí zprávy

en: /_View/_Code set/---
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/---

en: /_View/_Code set/7bit ascii (US-ASC_II)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/7bitová ascii (US-ASC_II)

en: /_View/_Code set/Baltic (ISO-8859-_4)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Baltská (ISO-8859-_4)

en: /_View/_Code set/Central European (ISO-8859-_2)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Středoevropská (ISO-8859-_2)

en: /_View/_Code set/Chinese (ISO-2022-_CN)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Čínská (ISO-2022-_CN)

en: /_View/_Code set/Cyrillic (ISO-8859-_5)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Azbuka (ISO-8859-_5)

en: /_View/_Code set/Cyrillic (KOI8-_R)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Azbuka (KOI8-_R)

en: /_View/_Code set/Cyrillic (Windows-1251)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Azbuka (Windows-1251)

en: /_View/_Code set/Greek (ISO-8859-_7)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Řecká (ISO-8859-_7)

en: /_View/_Code set/Japanese (ISO-2022-JP-2)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonská (ISO-2022-JP-2)

en: /_View/_Code set/Japanese (ISO-2022-_JP)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonská (ISO-2022-_JP)

en: /_View/_Code set/Japanese (_EUC-JP)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonská (_EUC-JP)

en: /_View/_Code set/Japanese (_Shift__JIS)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonská (_Shift__JIS)

en: /_View/_Code set/Korean (EUC-_KR)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Korejská (EUC-_KR)

en: /_View/_Code set/Korean (ISO-2022-KR)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Korejská (ISO-2022-KR)

en: /_View/_Code set/Simplified Chinese (_GB2312)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Zjednodušená čínská (_GB2312)

en: /_View/_Code set/Traditional Chinese (EUC-_TW)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Tradiční čínská (EUC-_TW)

en: /_View/_Code set/Traditional Chinese (_Big5)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Tradiční čínská (_Big5)

en: /_View/_Code set/Turkish (ISO-8859-_9)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Turecká (ISO-8859-_9)

en: /_View/_Code set/Unicode (_UTF-8)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Unicode (_UTF-8)

en: /_View/_Code set/Western European (ISO-8859-_1)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Západní (ISO-8859-_1)

en: /_View/_Code set/_Auto detect
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/_Autodetekce

en: /_View/_Code set/_Baltic (ISO-8859-13)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Baltská (ISO-8859-13)

en: /_View/_Folder tree
cs: /Z_obrazit/_Strom složek

en: /_View/_Message view
cs: /Z_obrazit/_Zobrazit zprávu

en: /_View/_Status bar
cs: /Z_obrazit/_Informační panel

en: /_View/_Toolbar
cs: /Z_obrazit/_Panel nástrojů

en: /_View/_Toolbar/Icon _and text
cs: /Z_obrazit/_Panel nástrojů/Ikony _a text

en: /_View/_Toolbar/_Icon
cs: /Z_obrazit/_Panel nástrojů/_Ikony

en: /_View/_Toolbar/_Non-display
cs: /Z_obrazit/_Panel nástrojů/_Bez zobrazení

en: /_View/_Toolbar/_Text
cs: /Z_obrazit/_Panel nástrojů/_Text

en: 7bit ascii (US-ASCII)
cs: 7bitový ascii (US-ASCII)

en: About
cs: O aplikaci

en: Account
cs: Konto

en: Account setting
cs: Nastavení konta

en: Account%d
cs: Konto%d

en: Add
cs: Přidat

en: Add Date header field
cs: Přidat pole s datovou hlavičkou

en: Add user-defined header
cs: Přidat uživatelsky definovanou hlavičku

en: Address
cs: Adresa

en: Address book
cs: Adresář

en: Advanced
cs: Rozšířený

en: All folder(s) and message(s) under `%s' will be deleted.
    Do you really want to delete?
cs: Všechny složky a zprávy v '%s' budou vymazány.
    Chcete je opravdu smazat ?

en: All header
cs: Celá hlavička

en: Apply
cs: Použít

en: Attach
cs: Příloha

en: Attach file
cs: Připojit soubor

en: Attracting messages by subject...
cs: Získávám zprávy od osoby...

en: Authorizing
cs: Ověřuji

en: Auto-check new mail
cs: Automatická kontrola nové pošty

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Automatically set following addresses
cs: Automaticky nastavit následující adresy

en: Backward search
cs: Hledat nazpět

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Baltická (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
cs: Baltická (ISO-8859-4)

en: Basic
cs: Základní

en: Bcc
cs: Slepá kopie

en: Bcc:
cs: Slepá kopie:

en: Beginning of list reached; continue from end?
cs: Začátek seznamu dosáhnut, pokračovat od konce?

en: Building threads...
cs: Sestavuji témata...

en: Cache version is different. Discarding it.
cs: Verze mezipaměti je rozdílná, Vyřazuji ji.

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s IMAP4 serverem: %s:%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s NNTP serverem: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s POP3 serverem: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s POP3 serverem: %s:%d

en: Can't connect to SMTP server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s SMTP serverem: %s:%d

en: Can't convert the codeset of the message.
cs: Nelze změnit znakovou sadu nastavené zprávy

en: Can't get file size of %s
cs: Nemohu zjistit délku souboru %s

en: Can't get the part of multipart message.
cs: Nemohu získat část z mnohačásťové zprávy.

en: Can't load the image.
cs: Nemohu nahrát obrázek.

en: Can't open file %s
cs: Nelze otevřít soubor %s

en: Can't open mark file with append mode.
cs: Nemohu otevřít označený soubor s režimem připojení'.

en: Can't open mark file with write mode.
cs: Nemohu otevřít označený soubor s režimem zápisu.

en: Can't open mark file.
cs: Nemohu otevřít označený soubor.

en: Can't queue the message.
cs: Zprávu nelze zařadit.

en: Can't save the message to outbox.
cs: Zprávu nelze uložit do výstupní schránky

en: Can't save the part of multipart message.
cs: Nemohu uložit část z mnohačásťové zprávy.

en: Can't write to file.
cs: Nemohu zapisovat do souboru.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat malá a velká písmena

en: Cc
cs: Kopie

en: Cc:
cs: Kopie:

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropská (ISO-8859-2)

en: Check new mail on startup
cs: Kontrola nové pošta při spuštění

en: Chinese (ISO-2022-CN)
cs: Čínská (ISO-2022-CN)

en: Clear
cs: Smazat

en: Close
cs: Zavřít

en: Code conversion failed.
cs: Neúspěšná konverze kódu.

en: Command
cs: Příkaz

en: Common Preferences
cs: Hlavní nastavení

en: Common address
cs: Společná adresa:

en: Common preference
cs: Hlavní nastavení

en: Compose
cs: Napsat

en: Compose message%s
cs: Psaní zprávy%s

en: Compose new message
cs: Napsat novou zprávu

en: Compose: input from monitoring process
cs: Psaní: vstup z externího procesu

en: Composing message exists. Really quit?
cs: Vytvářená zpráva existuje. Opravdu chcete skončit ?

en: Configuration is saved.
cs: Konfigurace je uložena.

en: Confirm on exit
cs: Potvrdit ukončení

en: Connecting to POP3 server: %s ...
cs: Připojuji se na POP3 server: %s ...

en: Connecting to SMTP server: %s ...
cs: Připojuji se na SMTP serverem: %s ...

en: Couldn't exec external editor
cs: Nelze spustit externí editor

en: Couldn't write to file
cs: Nelze zapisovat do souboru

en: Creating MIME view...
cs: Vyvolávám zobrazení MIME...

en: Creating account edit window...
cs: Vytvářím okno pro úpravu konta...

en: Creating account preferences window...
cs: Vyvolání okna pro nastavení konta...

en: Creating alert panel dialog...
cs: Vytvářím dialog pro varování...

en: Creating common preferences window...
cs: Vytvářím okno hlavního nastavení...

en: Creating compose window...
cs: Vytvářím okno pro psaní...

en: Creating folder view...
cs: Vytvářím náhled pro složku...

en: Creating header view...
cs: Vytvářím náhled na hlavičku...

en: Creating header window...
cs: Vytvářím hlavičku okna...

en: Creating image view...
cs: Vytvářím náhled na obrázek...

en: Creating log window...
cs: Vytvářím záznamové okno...

en: Creating main window...
cs: Vytvářím hlavní okno...

en: Creating message view...
cs: Vyvolávám zobrazení zprávy...

en: Creating progress dialog...
cs: Vytvářím dialog procesu...

en: Creating summary view...
cs: Vytvářím celkový pohled...

en: Creating text view...
cs: Vytvářím zobrazení textu...

en: Current account: %s
cs: Současné konto: %s

en: Current folder is Trash.
cs: Vybraná složka je odpadkový koš.

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs: Azbuka (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Azbuka (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
cs: Azbuka (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Azbuka (Windows-1251)

en: Date
cs: Datum

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete account
cs: Smazat konto

en: Delete address(es)
cs: Smazat adresu(y)

en: Delete folder
cs: Smazat složku

en: Delete news server
cs: Smazat server zpráv

en: Delete newsgroup
cs: Smazat diskusní skupinu

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Delete the message
cs: Smazat zprávu

en: Deleting duplicated messages...
cs: Vymazávám duplikované zprávy...

en: Deleting message
cs: Vymazávám zprávu

en: Description of symbols
cs: Popis symbolů

en: Destination
cs: Místo určení

en: Destination dir:
cs: Cílový adresář:

en: Destination is not set.
cs: Místo určení není nastavené.

en: Destination is same as current folder.
cs: Cílová položka je stejná jako aktuální složka.

en: Discard
cs: Zrušit

en: Discard message
cs: Zrušit zprávu

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display 2-byte alphabet and numeric with 1-byte character
cs: Zobrazit 2-bytovou abecedu a číslice s 1-bytovým znakem

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
cs: Zpbrazit příjemce v sloupci `Od', jetliže odesílatel je vy sám

en: Display short headers on message view
cs: Zobrazit krátkou hlavičku při zobrazení zprávy

en: Displaying the header of %s ...
cs: Zobrazuji hlavičku %s ...

en: Do you really want to delete this account?
cs: Opravdu chcete toto konto smazat?

en: Do you really want to delete this rule?
cs: Opravdu chcete smazat toto pravítko?

en: Don't receive
cs: Nepřijímat

en: Down
cs: Dolů

en: Draft
cs: Koncept

en: E-Mail address
cs: Poštovní adresa

en: Edit
cs: Úpravy

en: Edit accounts
cs: Úprava konta

en: Edit address
cs: Upravit adresu

en: Edit folder
cs: Upravit složku

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Edit with external editor
cs: Úprava externím editorem

en: Emulate the behavior of mouse operation of
    Emacs-based mailer
cs: Emulovat chování myši z Emacsu

en: Enable coloration of message
cs: Povolit zabarvení zpráv

en: Encoding
cs: Kódování

en: End of list reached; continue from beginning?
cs: Konec seznamu dosáhnut, pokračovat od začátku ?

en: Enter the print command line:
    (`%s' will be replaced with file name)
cs: Vložte příkazovou řádku pro tisk:
    ('%s' bude nahrazena se jménem souboru)

en: Error
cs: Chyba

en: Error occurred while processing mail.
cs: Vyskytla se chyba během zpracovávání pošty.

en: Error occurred while sending HELO
cs: Vyskytla se chyba během posílání HELO

en: Error occurred while sending the message.
cs: Při posílání zprávy nastala chyba.

en: Error occurred while sending the message.
    Put this message into queue folder?
cs: Při posílání zprávy nastala chyba.
    Chcete zprávu zařadit do výstupní fronty?

en: Execute
cs: Provést

en: Execute marked process
cs: Provést označený proces

en: Exit
cs: Ukončení programu

en: Exit this program?
cs: Chcete ukončit tento program?

en: Exporting addressbook to file...
cs: Exportuji adresář do souboru...

en: External Web browser (%s will be replaced with URI)
cs: Externí Web prohlížeč (%s bude nahrazen s URI)

en: External editor (%s will be replaced with file name)
cs: Externí editor (%s bude nahrazen se jménem souboru)

en: External editor command line is invalid: `%s'
cs: Špatný příkaz v externím editoru: '%s'

en: External program
cs: Externí program

en: File %s doesn't exist
cs: Soubor %s neexistuje

en: File %s is empty
cs: Soubor %s je prázdný

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
cs: Soubor '%s' už existuje.
    Nemohu vytvořit složku.

en: File doesn't exist or is empty.
cs: Soubor neexistuje nebo je prázdný.

en: File name
cs: Jméno souboru

en: Filter messages on receiving
cs: Filtr zpráv k přijímání

en: Filter on incorporation
cs: Filtr na začlenění

en: Filtering
cs: Filtrování

en: Filtering...
cs: Filtruji...

en: Finished reading configuration.
cs: Ukončené čtení konfigurace.

en: Folder
cs: Složka

en: Folder %s is selected
cs: Složka %s je vybrána

en: Font
cs: Písmo

en: Font selection
cs: Výběr písma

en: Forward
cs: Přeposlat

en: Forward the message
cs: Předat zprávu dál

en: Found %s
cs: Nalezený: %s

en: Found label: %s
cs: Nalezen popisek: %s

en: From
cs: Od

en: From:
cs: Od:

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Generate Message-ID
cs: Vytvořit číslo zprávy

en: Get
cs: Stahnout

en: Get all
cs: Stahnout

en: Getting messages from %s into %s...
cs: Získávám zprávy z %s do %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
cs: Dostávám nové zprávy z %s do %s...

en: Getting number of new messages
cs: Zjišťuji počet nových zpráv

en: Go to %s
cs: Přejít na %s

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řecká (ISO-8859-7)

en: Header
cs: Hlavička

en: Header name is not set.
cs: Jméno hlavičky naní nastavené.

en: IMAP4 connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
cs: Spojení IMAP4 s %s:%d bylo rozpojeno. Obnovuji spojení...

en: IMAP4 login failed.
cs: Neúspěšné přihlášení k IMAP4.

en: IMAP4 server is not entered.
cs: IMAP4 server nebyl zadáno.

en: Importing file:
cs: Importuji soubor :

en: Inbox
cs: Doručená pošta

en: Incorporate new mail
cs: Přečíst nové zprávy

en: Incorporate new mail of all accounts
cs: Přečíst novou poštu ze všech účtů

en: Input new name for `%s':
cs: Zadejte nové jméno pro '%s' :

en: Input password
cs: Zadejte heslo

en: Input the name of new folder:
cs: Zadejte jméno složky:

en: Input the name of new group:
cs: Zadejte jméno skupiny:

en: Input the new name of folder:
cs: Zadejte jméno složky:

en: Input the new name of group:
cs: Zadejte jméno skupiny:

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert file
cs: Vložit soubor

en: Insert signature
cs: Vložit podpis

en: Insert signature automatically
cs: Automaticky vložit podpis

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Invalid MIME type.
cs: Neplatný MIME typ.

en: Japanese (EUC-JP)
cs: Japonská (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonská (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
cs: Japonská (Shift_JIS)

en: Kcc is copyright by Yasuhiro Tonooka <tonooka@msi.co.jp>, and libkcc is copyright by takeshi@SoftAgency.co.jp.
cs: Kcc je chráněno Copyrightem Yasuhiro Tonooka <tonooka@msi.co.jp>, a libkcc je chráněno Copyrightem takeshi@SoftAgency.co.jp.

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejská (EUC-KR)

en: Last number in dir %s = %d
cs: Poslední počet v adresáři %s = %d

en: Leave space on head
cs: Vynechat prázdné místo v hlavičce

en: Line space
cs: Prázdná řádka

en: Local spool
cs: Místní Spool

en: Lookup
cs: Hledat

en: MIME Type
cs: MIME Typ

en: MIME type
cs: MIME typ

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
cs: Neplatná příkazová řádka prohlížeče MIME: '%s'

en: Mail address
cs: Poštovní adresa

en: Mail address is not entered.
cs: Poštovní adresa nebyla zadána.

en: MainWindow: color allocation %d failed
cs: Hlavní okno: barevné rozvržení %d bylo neúspěšné

en: Mark
cs: Označit

en: Mark file not found.
cs: Označený soubor nebyl nalezen.

en: Mark version is different (%d != %d). Discarding it.
cs: Označená verze je odlišná (%d != %d). Vařazuji ji.

en: Message
cs: Zpráva

en: Message %d is marked
cs: Zpráva %d je označena

en: Message %d is marked as being read
cs: Zpráva %d je označena jako čtená

en: Message %d is marked as unread
cs: Zpráva %d je označena jako nepřeštená

en: Message %d is set to move to %s
cs: Zpráva %d je nastavena k přesunutí do %s

en: Message %s/%d is set to delete
cs: Zpráva %s/%d je nastavena ke smazání

en: Message %s/%d is unmarked
cs: Zpráva %s/%d je odznačená

en: Message: %s
cs: Zpráva: %s

en: Moving message %s%c%d to %s ...
cs: Přesouvám zprávu %s%c%d do %s ...

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
cs: NNTP spojení %s:%d bylo přerušeno. Obnovuji spojení...

en: NNTP server is not entered.
cs: NNTP server nebyl zadáno.

en: Name
cs: Jméno

en: Name of this account
cs: Jméno tohoto konta

en: Name:
cs: Jméno:

en: New
cs: Nová

en: New folder
cs: Nová složka

en: New group
cs: Nová skupina

en: NewFolder
cs: Nová složka

en: NewGroup
cs: Nová Skupina

en: News
cs: Nová

en: Newsgroups:
cs: Diskusní skupiny:

en: Next unread message
cs: Další nepřečtenou zprávu

en: No
cs: Ne

en: No disk space left.
cs: Nezbylo žádné místo na disku.

en: No unread message
cs: Žádná nepřečtená zpráva

en: No unread message found. Go to next folder?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva.
    Chcete jít do další složky ?

en: No.
cs: Čís.

en: None (local)
cs: Žádný (místní)

en: Notice
cs: Poznámka

en: Number
cs: Číslo

en: On exit
cs: Při ukončení

en: Open URI command line is invalid: `%s'
cs: Neplatný otevřený URI příkazový řádek: '%s'

en: Open first unread message when entering a folder
cs: Při vstupu do složky otevřít první nepřečtenou zprávu

en: Opening account edit window...
cs: Otevírám okno pro úpravu konta...

en: Opening account preferences window...
cs: Otevření okna s nastavením konta...

en: Operator
cs: Obsluha

en: Organization
cs: Organizace

en: Other
cs: Ostatní

en: Outbox
cs: Odeslaná pošta

en: Outgoing codeset
cs: Výstupní znaková sada

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Overwrite existing file?
cs: Přepsat existující soubor?

en: POP3 (normal)
cs: POP3 (normální)

en: POP3 protocol error
cs: Chyba protokolu POP3

en: POP3 server is not entered.
cs: POP3 server nebyl zadáno.

en: Password
cs: Heslo

en: Path
cs: Cesta k souboru

en: Personal address
cs: Osobní adresa:

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Pipe read failed
cs: Nelze číst

en: Predicate
cs: Tvrzení

en: Preferences for each account
cs: Nastavení pro každé konto

en: Preferences for new account
cs: Nastavení pro nové konto

en: Prefs
cs: Nastavení

en: Print
cs: Tisk

en: Print command line is invalid:
    `%s'
cs: Příkazová řádka pro tisk je neplatná:
    `%s'

en: Print command line is invalid: `%s'
cs: Neplatný příkazoví řádek tisku: '%s'

en: Process mark
cs: Zpracovat označené

en: Program path
cs: Cesta k programu

en: Property
cs: Vlastnosti

en: Protocol
cs: Protokol

en: Protocol log
cs: Záznamový protokol

en: Put into queue folder and send later
cs: Zařadit do výstupní fronty a odeslat později

en: Queue
cs: Fronta

en: Queue message that failed to send
cs: Fronta zpráv, která byla poškozena při posílání

en: Queued message header is broken.
cs: Fronta hlaviček zpráv je poškozená.

en: Queueing
cs: Zařazuji

en: Quitting
cs: Zařazuji

en: Quotation
cs: Zařazování

en: Quotation format:
cs: Formát zařazení:

en: Quotation mark
cs: Zařazovací značka

en: Quote message when replying
cs: Zařadit zprávu, když odpovídá

en: Reading addressbook file...
cs: Načítám adresář...

en: Reading all config for each account...
cs: Načítám nastavení pro všechny konta...

en: Reading configuration...
cs: Načítám konfiguraci...

en: Reading filter configuration...
cs: Načítání nastavení filtru...

en: Really delete `%s' ?
cs: Opravdu smazat '%s' ?

en: Really delete news server `%s'?
cs: Opravdu chcete smazat server zpráv '%s' ?

en: Really delete newsgroup `%s'?
cs: Opravdu chcete smazat diskusní skupinu '%s' ?

en: Really delete the address(es)?
cs: Opravdu chcete smazat tuto adresu?

en: Receive
cs: Přijmout

en: Receive all messages on server
cs: Přijmout všechny zprávy ze serveru

en: Recipient is not specified.
cs: Není uveden příjemce.

en: Register
cs: Registrovat

en: Registered rules
cs: Doporučené pravítka

en: Remarks
cs: Poznámky

en: Remove messages on server when received
cs: Smazat zprávy na serveru po jejich přijmutí

en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply all
cs: Odpov. všem

en: Reply to all
cs: Odpov. všem

en: Reply to the message
cs: Odpovědět na zprávu

en: Reply-To
cs: Odpovědět na

en: Retrieving message (%d / %d)
cs: Obnovuji zprávu (%d / %d)

en: Retrieving new messages
cs: Nahrazuji novými zprávami

en: SMTP server (send)
cs: SMTP server (k odesílání)

en: SMTP server is not entered.
cs: SMTP server nebyl zadáno.

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Save sent message to outbox
cs: Uložit poslanou zprávu do Odeslaná pošta

en: Scanning folder %s ...
cs: Prohledávám složku %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
cs: Prohledávám složku %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
cs: Prohledávám složku (%s)...

en: Search
cs: Vyhladat

en: Search failed
cs: Neúspěšné hledání

en: Search finished
cs: Hledání ukončeno

en: Search string not found.
cs: Hladaný řetězec nebyl nalezen.

en: Select file
cs: Vybrat soubor

en: Select folder
cs: Vybrat složku

en: Select importing file
cs: Vybrat importovaný soubor

en: Send
cs: Odeslat

en: Send later
cs: Poslat později

en: Send message
cs: Poslat zprávu

en: Send queued message(s)
cs: Poslat pozdržené zprávy

en: Sending queued message failed.
cs: Neúspěšné poslání zprávy z fronty.

en: Sending queued message failed.
cs: Neúspěšné poslání zprávy z fronty.

en: Server for receiving
cs: Server pro příjem

en: Server information
cs: Informace o serveru

en: Set display item
cs: Nastavit zobrazení odstavce

en: Setting folder info...
cs: Nastavuji informace o složce...

en: Setting folder info...
cs: Nastavuji informace o složce...

en: Setting summary from message data...
cs: Nastavuji přehled z dat zpráv...

en: Signature
cs: Podpis

en: Signature file
cs: Podepsaný soubor

en: Signature separator
cs: Oddělovač podpisu

en: Simplified Chinese (GB2312)
cs: Zjednodušená čínská (GB2312)

en: Size
cs: Délka

en: Some marks are left. Process it?
cs: Zbyly nějaké označené, zpracovat je ?

en: Sorting summary...
cs: Celkové setřídění...

en: Specify POP3 port
cs: Určete POP3 port

en: Specify SMTP port
cs: Určete SMTP port

en: Specify domain name
cs: Určete jméno domény

en: Spool directory
cs: Spool adresář

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Subscribe newsgroup
cs: Podepsat diskusní skupinu

en: SunMonTueWedThuFriSat
cs: Ne Po Út St Čt Pá So

en: Temporary file: %s
cs: Dočasný soubor: %s

en: Terminated process group id: %d
cs: Přerušen proces číslo: %d

en: The MD5 support is copyright by RSA Data Security, Inc.  See the header comment of the md5.c module for license terms.
cs: Podpora MD5 je chráněna Copyrightem RSA Data Security, Inc. Pro podrobnosti viz komentář ve hlavičce modulu md5.c.

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process?
    process group id: %d
cs: Externí editor stále pracuje.
    Mám přerušit proces?
    číslo procesu: %d

en: The folder `%s' already exists.
cs: Složka '%s' už existuje.

en: The name already exists.
cs: Jméno už existuje.

en: The newsgroup `%s' already exists.
cs: Diskusní skupina '%s' už existuje.

en: The portions applied from fetchmail is Copyright 1997 by Eric S. Raymond.  Portions of those are also copyrighted by Carl Harris, 1993 and 1995.  Copyright retained for the purpose of protecting free redistribution of source.
cs: Části kódu z programu fetchmail jsou chráněny Copyrightem 1997 Erica S. Raymonda. Jeho další části jsou chráněny Copyrightem Carla Harrisa, 1993 a 1995. Ponechání si práv za účelem ochrany volné
     distribuce kódu.

en: This message has been modified. discard it?
cs: Obsah zprávy se změnil. Opravdu zrušit?

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
cs: Tento program je šířen v dobré víře v jeho užitečnost, ale BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY. Consultez la GNU General Public License pour plus de details.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
cs: Tento program je volně šiřitelný, můžete jej redistribuovat a/nebo měnit tak jak to popisuje GNU General Public License publikovaný volný softwarový základ a to ve verzi 2, nebo (podle vašeho uvážení) v jakékoliv pozdější verzi.

en: To display this part as a text message, select
cs: K zobrazení této části jako textové zprávy, vyberte

en: To open this part with external program, select `Open',
cs: K otevření této části s pomocí externího programem, vyberte 'Otevřít',

en: To save this part, pop up the context menu with
cs: Pro uložení této části vyvolejte menu pomocí

en: To:
cs: Komu:

en: Traditional Chinese (Big5)
cs: Tradiční čínská (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
cs: Tradiční čínská (EUC-TW)

en: Translate header name (such as `From:', `Subject:')
cs: Přenést jméno hlavičky (jako například 'Od:', 'Předmět:')

en: Trash
cs: Odpadkový koš

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turecká (ISO-8859-9)

en: Unread
cs: Nepřečtené

en: Unthreading...
cs: Mažu témata

en: Untitled
cs: Neoznačený

en: Up
cs: Nahoru

en: Use external program for incorporation
cs: Použít externí program k začlenění

en: Use external program for sending
cs: Použít externí program pro posílání

en: Use regex
cs: Použít regulární výraz

en: User ID
cs: Uživatelské číslo

en: User ID is not entered.
cs: Uživatelsé číslo nabylo zadáno.

en: Usually used
cs: Obvykle použitý

en: Warning
cs: Varování

en: Western European (ISO-8859-1)
cs: Západní (ISO-8859-1)

en: Writing filter configuration...
cs: Zapisování nastavení filtru...

en: Writing summary cache (%s)...
cs: Zapisuji celkovou mezipamět (%s)...

en: Yes
cs: Ano

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
cs: Vous devez avoir reçu une copie de la GNU General Public License avec ce programme. Si ce n'est pas le cas, écrivez ŕ la Free Software Foundation, Inc.,, 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: `%c' can't be included in folder name.
cs: %c nemůže být obsaženo ve jméně složky.

en: `Display as text', or press `t' key.
cs: 'Zobrazit jako text', nebo stisknout 't'.

en: a message won't be received
cs: zpráva nebyla přijata

en: article %d has been already cached.
cs: článek %d už byl v mezipaměti.

en: can't allocate memory
cs: nemohu alokovat paměť

en: can't change file mode
cs: nelze změnit mód souboru

en: can't copy message %s to %s
cs: Nemohu zkopírovat zprávu %s do %s

en: can't create %s
cs: Nemohu vytvořit %s

en: can't create lock file %s
cs: Nemohu vytvořit uzamčený soubor %s

en: can't get envelope
cs: Nemohu najít obálku

en: can't lock %s
cs: Nemohu uzamknout %s

en: can't open mark file
cs: nelze otevřít označený soubor

en: can't open temporary file
cs: Nemohu otevřít dočasný soubor

en: can't parse envelope: %s
cs: Nemohu analyzovat obálku: %s

en: can't queue the message
cs: Zprávu nelze zařadit

en: can't read article %d
cs: Nemohu číst článek %d

en: can't read mbox file.
cs: Nemohu přečíst soubor s poštovní schránkou.

en: can't remove folder `%s'
cs: Nemohu odstranit složku '%s'

en: can't retrieve article %d
cs: Nemohu obnovit článek %d

en: can't save message
cs: zprávu nelze uložit

en: can't set group: %s
cs: Nemohu nastavit skupinu: %s

en: can't truncate mailbox to zero.
cs: nemůžu smazat mailbox.

en: can't unlock %s
cs: Nemohu uzamknout %s

en: can't write headers
cs: nelze zapsat hlavičky

en: can't write to temporary file
cs: Nemohu zapisovat do dočasného souboru

en: contains
cs: obsahuje

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
cs: vytvářím spojení IMAP4 s %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
cs: Vytvářím NNTP spojení s %s:%d ...

en: deleting article %d...
cs: Vymazávám článek %d...

en: deleting message %d...
cs: Vymazávám zprávu %d...

en: done.
cs: Hotovo.

en: done.
cs: hotovo.

en: each
cs: každý

en: empty folder
cs: prázná složka

en: error occurred on authorization
cs: Vyskytla se chyba v autorizaci

en: error occurred while getting envelope.
cs: Vyskytla se chyba během nacházení obálky.

en: error occurred while getting xover.
cs: Vyskytla se chyba během získávání xover.

en: error occurred while retrieving data.
cs: Vyskytla se chyba během obnovy dat.

en: failed to write addressbook data.
cs: Neúspěšný zápis dat adresáře.

en: failed to write configuration to file
cs: Selhání zápisu konfigurace do souboru

en: filtering...
cs: filtruji...

en: forced charset: %s
cs: Vnucená znaková sada: %s

en: generated Message-ID: %s
cs: vytvářím číslo zprávy: %s

en: getting article %d...
cs: Získávám článek %d...

en: getting message %d...
cs: Získávám zprávu %d...

en: getting new messages of account %s...
cs: Získávám nové zprávy z konta %s ...

en: invalid article range: %d - %d
cs: neplatný rozstah článku: %d - %d

en: invalid lock type
cs: Neplatný typ zámku

en: invalid mbox format: %s
cs: Neplatný formát poštovní schránky: %s

en: invalid xover line: %s
cs: Neplatná xover řádka: %s

en: mailbox is owned by another process, waiting...
cs: poštovní schránka je vlastněna jiným procesem, čekejte...

en: malformed mbox: %s
cs: Selhání poštovní schránky: %s

en: message %d has been already cached.
cs: Zpráva %d už byla v mezipaměti.

en: minute(s)
cs: minuta(y)

en: no messages in local mailbox.
cs: Žádné zprávy v místí poštovní schránce.

en: no new articles.
cs: Žádný nový článek.

en: none
cs: žádný

en: not contain
cs: neobsahuje

en: or double-click, or click the center button, or press `l' key.
cs: klikněte dvakrát nebo klikněte na střední tlačítko nebo  stiskněte 'l'.

en: pixel(s)
cs: pixel(y)

en: protocol error
cs: Chyba protokolu

en: protocol error: %s
cs: Chyba protokolu: %s

en: queueing message...
cs: zařazuji zprávu...

en: right click and select `Save as...', or press `y' key.
cs: pravého tlačítka myši a zvolte `Uložit jako...'.

en: saving sent message...
cs: ukládám odeslanou zprávu...

en: the src folder is identical to the dest.
cs: zdrojová složka je stejná jako cílová.

en: to Draft
cs: udělat koncept

en: window position: x = %d, y = %d
cs: pozice okna: x = %d, y = %d

en: writing to %s failed.
cs: Neúspěšný zápis do %s.
